top of page

Wasze pytania

Poniżej znajdziesz odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania. 
Jeśli wciąż się nad czymś zastanawiasz, pisz śmiało!

 

 

 

  

Czy istnieje możliwość wysyłki zagranicznej?

 

Oczywiście! Wysyłka poza granice kraju nie stanowi problemu. Koszt takiej wysyłki jest różny, jednak zawsze staram się znaleźć najtańszą z możliwych opcji. Jeśli jesteś zainteresowany wysyłką zagraniczną, napisz do mnie, wówczas ja dołożę wszelkich starań, by makrama dotarła do Ciebie, niezależnie od tego, jak daleko jesteś.

 

Jak sprawdzić stan realizacji zamówienia?

 

Na Twój adres email będę przesyłać informacje o postępach w realizacji Twojego zamówienia.  Ponadto po zalogowaniu do Twojego konta będziesz miał dostęp do wszelkich informacji o Twoich bieżących oraz już zrealizowanych zamówieniach: statusie, zawartości, podanych adresach, itp.

 

Co to są kupony rabatowe?

 

Śledząc Instagram @makramowysplot masz szansę jako pierwszy dowiedzieć się o promocyjnych cenach przy użyciu kodów rabatowych. Mają one formę kodów, które należy wpisać w koszyk, w odpowiednio oznaczonym polu. Spowoduje to przeliczenie kwoty do zapłaty z uwzględnieniem rabatu. 

 

Pamiętaj, że większość kodów rabatowych ma swój okres ważności. Po jego wygaśnięciu kod rabatowy przestaje być aktywny – nie spowoduje przyznania określonego rabatu.

 

 

Czy produkty wykonywane na zamówienie, będą wyglądać identycznie, jak te na zdjęciach?

 

Przy każdym produkcie znajduje się jego szczegółowy opis. Pamiętaj jednak, że zamówiony przez Ciebie produkt jest rękodziełem i nigdy nie będzie taki sam jak poprzedni. Będzie bardzo podobny.

 

 

Jak powieszę zamówioną makramę? 

 

Każda wykonywana przeze mnie makrama posiada mocowanie i jest gotowa do powieszenia. 

 

 

Jak czyścić makramę?

 

Każdy pomysł jest dobry, ale pamiętaj ... przede wszystkim – nie w pralce! Ja do odświeżania swoich makram używam rolki do czyszczenia ubrań.

 

 

Podobają mi się Twoje makramy, jednak nie w takich kolorach. Mogę zamówić makramę w innym kolorze?

 

Oczywiście. W moim sklepie znajdziesz makramy w najczęściej wybieranych kolorach. Jeśli szukasz czegoś w innym, ciekawym odcieniu, napisz do mnie. Chętnie wyplotę coś nietuzinkowego.

 

 

Czy podejmujesz się współpracy? 

 

Oczywiście. Podejmowałam wcześniej współprace z różnymi firmami i jestem otwarta na nowe wyzwania! 

 

 

Czy wykonujesz zamówienia indywidualne?

 

Tak! Uwielbiam łączyć swoje pomysły z Waszymi, więc jeśli tylko masz jakąś wizję, daj mi koniecznie znać. Wspólnie stworzymy coś wyjątkowego! 

 

Przy tworzeniu zamówień indywidualnych możesz przesłać mi znalezione przez Ciebie inspiracje, jednak pamiętaj, że inspiracja nie jest kopią. Nie wykonuję prac innych twórców.

bottom of page